Background game scene

Amazon Games lanceert Smilegate RPG's Lost Ark in Noord-Amerika en Europa in 2022

1-sep-2021
Update: Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd op 10 juni 2021. De releasedata voor Lost Ark en New World zijn op 1 september 2021 bijgewerkt naar de huidige datum.

Amazon Games en Smilegate RPG kondigden vandaag de bekroonde MMOARPG Lost Ark aan die in 2022 beschikbaar zal zijn in Noord-Amerika en Europa op PC. Spelers kunnen zich nu inschrijven op playlostark.com om meer te weten te komen over het spel en de aankomende bèta, die later deze zomer komt. 

Lost Ark is een AAA free-to-play, massively multiplayer online action role-playing game die momenteel alleen beschikbaar is in Korea, Japan en Rusland, met miljoenen actieve spelers. Smilegate RPG is een van 's werelds meest succesvolle ontwikkelaars, wiens moederbedrijf de first - person shooter CROSSFIRE ontwikkelde, een van de populairste en langstlopende spellen ter wereld, met meer dan 8 miljoen gelijktijdige spelers over de hele wereld, bijna vijftien jaar na de lancering. In Lost Ark verkennen spelers de enorme en diverse wereld van Arkesia op hun zoektocht naar de legendarische Verloren Ark en hun missie waarin ze het rijk moeten redden van een demonische dreiging. Het spel bevat 15 verschillende heldenklassen die diepgaande gevechten bieden met unieke combinaties van aanpasbare vaardigheden door gebruik te maken van het Tripod Skill-systeem. Spelers smeden hun eigen legende, alleen of met bondgenoten, terwijl ze door gevaarlijke kerkers vechten, per schip varen en zelfs hun eigen eilandhuis creëren.

‘Met Lost Arkheeft Smilegate RPG een ongelooflijk diepe online ervaring gecreëerd waar spelers nog jaren naar terug zullen keren; het is een voorrecht voor ons om deze actie-RPG voor het eerst naar een nieuw publiek in Noord-Amerika en Europa te brengen,’ aldus Christoph Hartmann, VP, Amazon Games.

‘Amazon Games is toegewijd aan het uitbrengen van games van de hoogste kwaliteit voor onze spelers, of we nu projecten ontwikkelen met onze interne teams of games uitgeven van de beste ontwikkelaars ter wereld, zoals Smilegate RPG. Lost Ark is de eerste van vele spannende titels die Amazon Games gaat uitgeven.'

Amazon Games heeft samengewerkt met Smilegate RPG om spelers in Noord-Amerika en Europa te voorzien van de best mogelijke ervaring door het lokaliseren en vertalen van de kolossale wereld van Lost Ark in geschreven en gesproken dialogen in het Engels, Frans, Duits en Spaans. Amazon past ook het free-to-play bedrijfsmodel aan, zodat alle voorwerpen die in-game te koop zijn ook door te spelen kunnen worden verkregen, om beter aan de verwachtingen van westerse spelers te voldoen.

‘We hebben nauw samengewerkt met Amazon Games aan Lost Arken de groei van onze spelersbasis in het Westen," zei Chi Won Gil, CEO, Smilegate RPG. ‘Amazon Games is perfect gepositioneerd om Lost Ark naar een nieuwe groep spelers te brengen en die relatie met hen te laten groeien via Amazon-kanalen zoals Twitch en Prime Gaming.’

Amazon Games ontwikkelt op dit moment ook New World, de MMO die op 28 september uitkomt en die zich afspeelt op een bovennatuurlijk continent in de eeuw der ontdekking. Ook in ontwikkeling zijn originele spelprojecten van het Amazon Games team in San Diego, geleid door industrieveteraan John Smedley, en de nieuw gevormde Amazon Games ontwikkelingsstudio in Montreal, opgericht door het kernteam achter de populaire tactische shooter Rainbow Six Siege.